Ako na vstupnú stránku alebo Ako zarobiť online?

Poďme si dnes niečo povedať o vstupnej stránke, pretože mnoho ľudí vôbec nevie, čo to je a akú dôležitú úlohu má, keď chceme podnikať na internete. Možno sa práve len rozhliadaš a rozmýšľaš, ako zarobiť online, alebo ako zarobiť peniaze na internete, alebo už svoj biznis dávno máš (buď offline alebo online), no stále sa trápiš a nezarábaš.

Nebudem ťa klamať. Svoje peniaze nezarobíš z večera do rána. Takže, ak chceš veľmi rýchlo zbohatnúť a nič neurobiť, tak prestaň čítať. Myslím to úplne vážne! Nič nové sa tu nedozvieš.

Ešte stále si tu? Tak potom to zrejme aj ty myslíš úplne vážne a ja ti gratulujem. Ale už ťa nebudem naťahovať. Čítaj pozorne ďalej :).

Čo je vstupná stránka?

Aká je tá najlepšia webová stránka? V dnešnej dobe už toho môžeš nájsť na internete veľmi veľa. Zadáš do googlu “ako zarobiť cez internet” a vyskočí ti tam plno možností.

Je ale každá táto stránka profitabilná? Väčšinou sa stane, že si ich popozeráš a odídeš preč, pretože si zahltený mnohými ďalšími informáciami. Tvoj mozog funguje veľmi rýchlo. Takže okrem informácie, ktorý zaznamená zdrojový kód stránky (ak ho má majiteľ nastavený správne), že si danú stránku navštívil, majiteľ nezíska absolútne nič. Určite mi dáš za pravdu, že najlepšia stránka je taká, ktorá ti prináša zisk. Ako to ale urobiť?

Je super mať nádherne prepracovanú stránku, so super grafikou, obrázkami, videami. No nie vždy také stránky zarábajú. V minulosti som aj ja za takú stránku s e-shopom zaplatil tisíce eur a ten e-shop zarábal len veľmi veľmi málo.

Ešte raz opakujem, mať takú tú imidžovú stránku (budeme o nej ešte hovoriť v ďalších článkoch) je super. Aj ja takú mám.

No dôležitejšie sú tie pod stránky, ktorých môžeš mať koľko len chceš. Nazývajú sa funnely, lieviky alebo lead-ové (vstupné) stránky.

Ako funguje leadová (vstupná stránka)?

Takáto stránka vôbec nemusí byť graficky premakaná, s brutálnym textom, či obrázkami. Ale za to je veľmi účelná. Keď na takúto stránku tvoj potencionálny zákazník klikne, tak si jednoducho niečo kúpi, alebo si stiahne nejaký e-book, video, nejaký magnet zadarmo. A vieš, čo je na tom najlepšie? Že ak bude chcieť vedieť, čo nasleduje ďalej, čo ho čaká na ďalšej stránke, ak ho to zaujme, musí zadať minimálne svoje meno a e-mail a ty nevyjdeš na prázdno, pretože získaš lead (kontakt). A toto je MEGA super vec, ktorú si neuvedomuje mnoho podnikateľov.

O tom, prečo dať niečo zadarmo, sme hovorili v tomto článku: MAGNET ALEBO PREČO DAŤ NIEČO ZADARMO ?

Získať kontakt, s ktorým môžeš ďalej komunikovať, budovať váš vzťah a dôveru, to je v dnešnej dobe zlatá baňa. A na to je práve vstupná stránka.

Ja osobne na to používam softwér leadpages. Keď klikneš TU, môžeš sa tam prihlásiť, získať 14 dňovú verziu zadarmo a jednoducho si to sám vyskúšať. 

Aké vstupné stránky potrebuješ a koľko?

Nebudem ťa klamať. Jedna stránka nestačí. Je to málo. Potrebuješ ich viac. Aké stránky používať, kedy a na akých klientov? To je to, čo preberáme a učíme sa v ročnom alebo mesačnom mentoringu. Ak s tým potrebuješ pomôcť, tak sa určite prihlás a naučíš sa to úplne ale úplne sám a už nebudeš musieť vyhadzovať tisíce eur za kadejaké nefunkčné stránky.

Moji študenti to zvládli a ty to zvládneš tiež. Ak chceš vidieť, aké stránky si dokázali sami vytvoriť, tak si pozri toto video  na YT (nezabudni stlačiť ODOBERAŤ) a dolu pod videom nájdeš odkazy na ich vstupné stránky.