Kto som

Milan Vaško

Online podnikateľ, mentor, autor kurzov

Pomáham ľuďom naozaj ŽIŤ svoj šťastný život tak, aby dosiahli aj nemožné… Je to moja vášeň, je to zmysel môjho života byť šťastným a robiť šťastným iných. Som vďačný môjim mentorom a milujem online, pretože ponúka úžasné možnosti.

Mojou najväčšou školou je život sám. Naučil ma nevzdávať sa. Zažil som v živote úžasné výšky, ale aj dno, úspechy aj pády. Vďaka môjmu mentorovi som našiel svoju vášeň pomáhať iným ľuďom v online podnikaní a biznise. Sloboda, ktorú mi poskytuje práca je neoceniteľná. Vždy som sníval o tom, že môžem cestovať podľa vlastného uváženia a nemusím chodiť každý deň do práce. A práve to sa v mojom živote teraz deje.

Najdôležitejšie je, že som našiel moju vášeň alebo zmysel života, a to je pomáhať iným ľuďom. Inšpirácia a motivácia je to najkrajšie v mojom živote. Som odhodlaný učiť mojich klientov, ako dosiahnuť plný potenciál, maximalizovať svoj život a vytvoriť príjem zo svojich snov.

Milan Vaško - Online podnikateľ, mentor, autor kurzov

Milan Vaško

Obyčajný chalan

Predtým, než som začal pôsobiť v online svete, stalo sa v mojom živote niekoľko zlomových udalostí. V minulosti som bol arogantný podnikateľ, peniaze boli pre mňa všetkým. Mojou životnou prioritou bolo finančné zabezpečenie mojej rodiny. Ale… V roku 2013 nás okradla organizovaná skupina o všetok náš majetok a prišiel som o všetko, čo som nadobudol za celý môj profesijný život. Chcel som skoncovať so svojím životom, pretože rodina, polícia, štát či súdy nemali záujem riešiť situáciu, naopak, boli na strane zlodejov. Vieš, ako to na Slovensku funguje. Nevzdal som sa a prišiel deň, keď som sa rozhodol pre môjho osobného mentora. Keďže som preinvestoval veľa peňazí a vyskúšal už takmer všetko na nový rozbeh a peniaze, ktoré som potreboval zaplatiť mentorovi som nemal, predal som auto a peniaze si požičal. Začal som úplne od nuly (brigáda jedna, druhá, makačka vo firme na projekte, ktorý vtedy nezarábal a do polnoci som musel stíhať webinár s mentorom).

Napriek niekoľkým prekážkam v mojom živote som sa rozhodol robiť to, čo je moja vášeň. Tento risk zmenil úplne všetko v mojom živote. Dnes pomáham ľuďom tým, že ich učím, ako si vytvoriť profitabilný biznis vďaka FIGLY a vďaka využitiu online systému.

Never nikomu, kto ti povie, že sa to nedá. Dá sa, len treba začať a ak chceš vedieť ako, tak ma kontaktuj a veľmi rád ti pomôžem. Nezabudni, že ak to naozaj chceš, tak to dokážeš, takže #poddotoho a nečakaj.

Milan Vaško - Obyčajný chalan

ČO PONÚKAM​

Osobný mentoring

je pre teba, ak hľadáš zmysel, šťastie alebo vášeň vo svojom živote. Pre teba, ak chceš zmeniť terajší stav a začať žiť svoj život. Nejde o žiadnu teóriu ani poučky, ale o konkrétne riešenie a hľadanie toho, čo potrebuješ. Ukážem ti, ako som to urobil ja sám a ako aj Vy môžete už zajtra začať žiť a nie prežívať svoj život. Jednak z hľadiska obchodného a podnikateľského, ale aj osobného. Aby si si svoj pracovný úspech vedel aj užiť dlhodobo udržateľným spôsobom.

Online vzdelávanie

Zaujíma ťa Online podnikanie a to, ako na to dokážeš využiť Sociálne siete?

Vzdelávaj sa doma, z pohodlia svojho domova svojím vlastným tempom.

V mojich kurzoch dostaneš podrobný návod ako krok po kroku rozbehnúť Online podnikanie na Internete. V mojich kurzoch ťa čakajú najnovšie tipy na software, pomôcky a novinky a k tomu pravidelné aktualizácie a bonusy počas celého roka.

Workshopy a semináre

Tešiť sa môžeš aj na workshopy a semináre, kde naživo sa môžeš dozvedieť a nastaviť to čo potrebuješ vo svojom podnikaní a ako používať sociálne siete naplno tak, aby ti generovali pasívny príjem.

Prvá Konzultácia Zadarmo

Nie je väčšie bohatstvo ako múdrosť, nie je väčšia chudoba ako nevedomosť, žiadne väčšie dedičstvo ako kultúra a žiadna väčšia podpora ako konzultácia zadarmo.

Využi preto aj ty túto príležitosť zmeniť svoj život.

REFERENCIE

ČO O MNE HOVORIA MOJI KLIENTI​

Patrícia Hodálová

Cabin Crew Mentor & VVIP Cabin Crew

Milan Vaško je pre mňa TOP online expert na Slovensku a v Čechách. Vďaka jeho mentoringom som si vybudovala úspešné online podnikanie, ktoré mi umožňuje pomáhať ďalším ľuďom splniť si svoje sny.

Michaela Krnáčová

Pre mňa Milan nie je iba online mentor ale hlavne vynikajúci človek a priateľ. Jeho mentoring nie je len o zhliadnutí pár videí ale dostaneš od neho jeho vlastný osobný prístup čo je aspoň pre mňa obrovská pridaná hodnota. Vždy ti veľmi rád pomôže. Preto ak máš svoj projekt, produkt službu a chceš ho poriadne rozbhenúť a zarábať tak online mentoring s Milanom veľmi odporúčam každému.