Toto určite na Instagrame nerob!

Ak už používaš Instagram a si ešte len na začiatku, prvá tisícka, získať prvých 1000 sledovateľov, je pre teba kľúčové. Ak Instagram ešte nepoužívaš, váhaš a nevieš, či začať alebo nie, prečítaj si tento článok, prečo to má vlastne význam?

Prečítaj si: AKO NA INSTAGRAM A PREČO TO MÁ VÝZNAM?

Čo na Instagrame robíš zle?

Dnes už to nefunguje tak, ako to fungovalo rok alebo dva roky dozadu. Že stačilo na Instagram dať fotku alebo video hocikedy ti to napadlo a úplne hocijako. „Bez hlavy a päty“. Dnes je to už iné, pretože algoritmus Instagramu sa zmenil a ty potrebuješ používať systém, keď chceš získavať sledovateľov, ale hlavne, keď chceš získavať sledovanosť a angažovanosť.

Ak chceme napredovať, a platí to aj v živote, ak chceme zmenu a iné výsledky, nemôžeme ísť stále po tých istých vychodených cestičkách, ktoré boli predtým. Už nemôžeš zobrať do ruky mobil, odfotiť sa a šupnúť to na Instagram v hocijakom čase a hocijako, kedy sa ti zachce. 

Ľudia tiež robia jednu chybu, ktorú ty, prosím ťa, nerob!

Dávajú v jeden deň na svoj profil príliš veľa fotiek. Za radom a bez rozmyslenia. A potom sa čudujú, že im klesá počet ich sledujúcich, pretože im dali unfollow. Úprimne? Aj ja by som dal, pretože by mi to liezlo na nervy. 

Ale viem, že ty tú chybu robiť nechceš a preto pre teba pripravujem ďalšiu sériu článkov, v ktorých sa dozvieš, čo všetko ti pomôže na Instagrame uspieť. Učím sa od tých najväčších expertov na svete, a hlavne, všetko najskôr skúšam sám na sebe. 

Ak ma ešte nesleduješ na Instagrame, nájdeš ma tam ako @milanvaskoofficial, daj mi tam follow a veľmi rád a veľmi ochotne ti pomôžem. A už najbližšie sa môžeš tešiť na 5 tipov (trikov), ako získať prvých 1000 followerov bez toho, aby si zaplatil čo i len jeden cent do platenej reklamy.