Zobrazené všetky 4 výsledky

Skype Individual koučing

100.00

45 min hodina cez Skype, alebo Whats App, kde pomocou zdieľania obrazovky dokážem pomôcť a vyriešiť konkrétny problém klientovi. Už nie je nič také, že musíš stráviť nad maličkosťou niekoľko hodín – vyriešim to za Teba, stačí si dohodnúť termín.

Zľava!

Individuálná konzultácia

120.00 100.00

45 min hodina koučingu alebo mentoringu v Bratislave, kde individuálne dokážem pomôcť a vyriešiť konkrétny problém.Je to koučing 1 na 1, kde riešime konkrétne problémy klienta. Už nie je nič také že musíš stráviť nad maličkosťou niekoľko hodín – vyriešim to za Teba,stačí si dohodnúť termín.

Zľava!

Seminár Ako na Instagram

100.00 27.00

Na tomto seminári – tréningu sa dozvieš Ako na Instagram. Program je nasledovný 1 h prezentácia + demoverzia ( je potrebne si priniesť mobilný telefón) a približne 1 h otázky a odpovede. Je to aktívny tréning kde sa prakticky oboznámite s Instagramom. Je to pre LIMITOVANÝ POČET maximálne 10 účastníkov. V cene je zabezpečený pitný režim, káva a čaj v modernej klimatizovanej miestnosti. Takisto každý má zabezpečenú aj individuálnu konzultáciu,resp. pomoc s Instagramovým účtom.