Je najvyšší čas dať  Tvoj

Biznis Online

 na vyšší Level

Patrícia Hodálová 

Cabin crew Mentor

Vďaka Milanovi, jeho stretnutiu a mentoringu som objavila čaro online podnikania, ktoré je mojou novou vášňou. Naučila som sa "know how" ktoré je potrebné pre každého kto chce dnes robiť online biznis. Milan je jednoznačne expert na sociálne siete a na Instagram.Ukáže vám spôsob ako začať, ako naštartovať, ako sa dostať  do vášho vytúženého cieľa.

Milan Vasko 

Social Media Expert 

Čo získaš v tejto

30 dňovej výzve Online 

Je to úplne jedno ako to nazveme, či koučing, online kurz alebo 30 dňová výzva. Podstatné pre teba je to, že vďaka tomuto za 30 dní získaš kompletný návod na to, aby si mohol zarábať  peniaze online.  

Ako to bude v praxi vyzerať?

Pomôžem Ti preskúmať Tvoj nápad a premeniť ho na produkt, alebo službu pomocou jednoduchých a ľahkých metód, aby si mohol ihneď začať.

Budem Ťa koučovať pri tvorbe a predaji produktu (tovaru alebo služby). Každý deň po dobu 30 dní. Metodicky, jednoducho a efektívne.  

Ako to bude prebiehať

Každý deň budeš dostávať e-maily s písomnou podporou a videami s osobným koučovaním, kde Ti ukážem presne to, čo spolu urobíme, aby sme uspeli.

Budeme hľadať najmocnejšie energie, ktoré sa u Teba prebudia a aktualizujú Tvoju životnú úroveň a prosperitu. Koučing prebieha 100% praktickými a použiteľnými ukážkami.

Po týchto 30 dňoch budeš vedieť úplne všetko, aby si získal zákazníkov online v ktorejkoľvek komunite

čo budeš potrebovať?

1. Prístup na internet,telefón alebo počítač.

2.VYTVRVALOSŤ určite narazíš na nejakú výzvu.Určite bude treba niektoré veci upraviť,ale ak budeš postupovať podľa pokynov,budeš mať výsledky.

3.ZÁVÄZOK. Je potrebné,aby si sa zaviazal,že budeš pokračovať až do konca a aj ďalej.Ak sa vzdáš,tak tvoje peniaze by bolo lepšie minúť na pizzu alebo videohry.

Milanovi

Mojou vášňou je pomáhať a učiť malých a stredných podnikateľov ako používať sociálne siete,ako si vytvoriť vlastný online biznis a ako podnikať vďaka mobilnému telefónu tak, aby ľudia kontaktovali teba,  ty si zarábal.

čo povedali o Milanovi 

V nasledujúcich príspevkoch alebo krátkych videách sa môžeš pozrieť  na to, komu a ako pomohol takýto program s Milanom  …

Začíname už zajtra! Dostaneš e-mail z adresy info@milanvasko.com s krátkym videom, ako urobiť z tvojho nápadu produkt alebo službu.

Na čo ešte čakáš?

Prihlás sa a daj svoj Biznis Online

na vyšší LEVEL!

>